Home

discover-true-quality

KİŞİYE ÖZEL GÖMLEK

GERÇEK KALİTEYİ KEŞFEDİN

Günümüz dünyasında, kişiye özel gömlek giyimi her geçen gün daha fazla değerlenmektedir. Tailord olarak; müşterilerimizin gömleğindeki her detayın düşünüldüğü tamamıyla benzersiz bir kalitede deneyim sunuyoruz.

Neden Kişiye Özel Gömlek?

Kişiye özel gömlek dikim sizin kimliğinizin yansımasıdır, en doğru ölçülerle, kişisel tercihlerini seçme özgürlüğü sunar ve size benzersiz bir gömlek tasarlar.

Siz Tasarlayın, Biz Üretelim

En üst seviyede bir kişiye özel gömlek konforu.

TAILORD GÖMLEĞİ

Tailord Gömleği seçkin materyali ve kusursuz bir işçilik ile birleşen detaylarıyla gardırobunuzun en önemli parçası olacaktır.

Nasıl Çalışıyor?

how-it-works-book-your-appointment

Randevu Oluşturma

Amacımız tüm aşamaların sizin için titizlikle planlanmasıdır. Telefon / e-posta yoluyla randevunuzu oluşturabilir, danışmanınızla görüşerek size özel gömlek deneyiminizi başlatabiliriz.

how-it-works-get-measure-fitted

Ölçü Alımı

Danışmanınız ile buluştuktan sonra ölçüleriniz dikkatlice alınır ve fiziksel postürünüze göre fit seçiminiz belirlenir.

how-it-works-choose-exclusive-fabric-details

Materyal Seçimi ve Detaylar

Zengin kumaş yelpazemizden size en uygun olanı seçme zamanı gelir. Yaka, manşet, düğme, monogram ve diğer detaylar kumaş seçiminizi takip eder. Bu aşamada danışmanınız rehberlik etmek için yanınızda olacaktır.

how-it-works-order-personally-delivered

Size Özel Teslimat

Seçimleriniz sonrasında gömleğinizi özenle hazırlar, 7-10 gün içerisinde adresinize teslim edilir.

Müşterilerimiz Ne Diyor?

Gömleklerimi zamanında ve tam istediğim şekilde teslim ederek, ilk andan teslimata kadar mükemmel servis kalitesi sağlayan tüm ekibi tebrik ederim.

Zafer Öztürk

Tüm gömleklerimi 2015’ten beri Tailord hazırlar. Üstün malzeme kalitesi, detaylara verilen önem ve işini aşkla yapan bir ekibe teşekkürlerimi sunuyorum.

Kazım Taycı

Tailord’dan 10 yıldır kişiye özel gömlek diktiriyorum. Kusursuz işçilik, geniş kumaş kataloğu ve ayrıcalıklı servisleriyle fark yaratıyorlar.

İnanç Kabadayı

contact-tailord

İletişim Bilgileri

Orta Mah. Maltepe cad. No:20-22 Kat:1
Bayrampaşa ISTANBUL

Pazartesi-Cuma:07:30 am-17:30 pm